// právě čtete...
Software

Socially Mobile – FB, Twitter a LinkedIn v jednom

Sleduj novinky o E75 přes RSS.

Pokud chcete mít přehled o tom, co dělají vaši kamarádi v sociálních sítích, můžete na E75 vyzkoušet klienta Socially Mobile, který je dostupný v Ovi Store.  Socially Mobile se umí napojit na Facebook, Twitter a LinkedIn a zobrazit poslední aktualizace od lidí, s nimiž jste ve spojení.

Po instalaci musíte aplikaci nejprve povolit přístup k vašim účtům na zmíněných sítích, což se děje přes webový browser, kde se musíte nalogovat a povolit Socially Mobile jako aplikaci, která může číst údaje z vašich profilů.

Grafické rozhraní aplikace je povedené,  horní menu tvoří ikonky pro aktualizaci statusu, jenž můžete takto provést na sítích současně, a pro přehled novinek z FB, Twitteru a LinkedIn. U Facebooku ale nevidíte News Feed, ale pouze abecední seznam vašich přátel a jejich posledních aktualizací statusu. Na stejném principu funguje i zobrazení údajů z Twitteru.

socially-facebook-twitter-symbian

Musím zmínit jednu výbornou funkci aplikace. Při příchozích hovorech se na displeji aplikace objeví ikony telefonu a obálky s číslem, které ukazuje počet dní,  který uplynul od doby, kdy jste s volajícím byli naposledy ve styku. Je to sice blbinka, ale potěší.

Aplikace Socially Mobile také umí po příchozím hovoru nabídnout uložení čísla volajícího k profilu na patřičné sociální síti, což může leckdo také ocenit.

Socially Mobile nenahradí klasické klienty pro jednotlivé sítě, ale lze ji dobře využít, pokud chcete aktualizovat svůj status na obou sítích současně. LinkedIn nezmiňuji, protože profil tam sice mám, ale udržuji ho pouze na profesní úrovni bez přidávání „balastu“.

Nokia E75 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>
Líbil se článek? Dej o něm vědět ostatním:
  • Digg
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Google Bookmarks

Komentáře Nokia E75

No comments for “Socially Mobile – FB, Twitter a LinkedIn v jednom”

Komentuj článek

Nokia E75 blog doporučuje