// právě čtete...
Software

Shopping List – jednoduchý nákupní seznam

Sleduj novinky o E75 přes RSS.

Dnes už nemusíte o víkendu do supermarketu s lístečkem plným položek, co vám vypsala manželka. Pro mobily existují programy, tzv. nákupní lístky. Každá platforma jich má několik v různé kvalitě a ceně. Dnes se podíváme na jeden zdarma pro naši E75 s názvem Shopping List.

Instalační soubor má velikost pouhách 0,03 MB a stáhnete jej zdarma z Ovi Store. Instalace je triviální jako obvykle a program poté můžete rovnou spustit.

Protože jde o SW zdarma, nečekejte zázraky. Nekoná se žádný předdefinovaný seznam běžných nákupních položek, vše si musíte vytvořit ručně.

V prvním kroku si vytvoříte seznam samotný a následně do něj doplňujete položky a jejich počet.  Jakmile máte hotovo, můžete vyrazit na nákup a jednotlivé položky si po vhození do skutečného skutečného košíku odfajkovat.

Jak jsem již uvedl, existují k dispozici lepší alternativy, ale Shopping List je zdarma a minimálně si na mě můžete vyzkoušet, zda-li je vůbec pro vás elektronická forma nákupního lístku vhodná. Velké pozitivum za sebe vidím minimálně ve skutečnosti, že si seznam můžete budovat celý týden a  na nic tak nezapomenout.

Nokia E75 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>
Líbil se článek? Dej o něm vědět ostatním:
  • Digg
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Google Bookmarks

Komentáře Nokia E75

No comments for “Shopping List – jednoduchý nákupní seznam”

Komentuj článek

Nokia E75 blog doporučuje