// právě čtete...
Software

Twitter klient pro Nokia e75

Sleduj novinky o E75 přes RSS.

Protože plná QWERTZ klávesnice Nokia e75 přímo vybízí k psaní delších příspěvků, hledal jsem použitelný Twitter klient. Moje volba padla na Tweets60.

Aplikace po instalaci nabízí tři základní obrazovky. Home s přehledem nových tweetů, dále pak pouze výpis reakcí na vaše tweety a poslední obrazovka ukazuje přehled přímých zpráv.

V nastavení programu mimo přihlašovacích údajů volíte připojovací bod, frekvenci pro aktualizace nových příspěvků a pak možnost zvukového upozornění, aby vám nic na Twitteru neuniklo.

Nelze vyhledávat uživatele, což je docela slabina dle mého názoru. Klient běžící na pozadí s častou aktualizací také slušně zatěžuje baterii, což je třeba mít na paměti. Jednotlivé tweety lze rozkliknout a navštívit tak například odkazovanou webovou adresu. Odkaz spouští s nativní Nokia browserem, který je sice velmi povedený, ale ne pokud jste na GPRS připojení, kde je tento prohlížeč velmi pomalý.

Nokia E75 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>
Líbil se článek? Dej o něm vědět ostatním:
  • Digg
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Google Bookmarks

Komentáře Nokia E75

One comment for “Twitter klient pro Nokia e75”

  1. […] zprávy. Pokud vám tento klient nebude vyhovovat, můžete vyzkoušet Tweets60, o němž jsem psal dříve. Chceš koupit symbianovou Nokii za dobrou cenu? Sleduj novinky o E75 přes […]

    Posted by Tweeter Mobile – Twitter klient pro E75 | Nokia e75 | Prosinec 21, 2009, 8.16

Komentuj článek

Nokia E75 blog doporučuje