// právě čtete...
Software

Twitter klient pro Nokia e75

Sleduj novinky o E75 přes RSS.

Protože plná QWERTZ klávesnice Nokia e75 přímo vybízí k psaní delších příspěvků, hledal jsem použitelný Twitter klient. Moje volba padla na Tweets60.

Aplikace po instalaci nabízí tři základní obrazovky. Home s přehledem nových tweetů, dále pak pouze výpis reakcí na vaše tweety a poslední obrazovka ukazuje přehled přímých zpráv.

V nastavení programu mimo přihlašovacích údajů volíte připojovací bod, frekvenci pro aktualizace nových příspěvků a pak možnost zvukového upozornění, aby vám nic na Twitteru neuniklo.

Nelze vyhledávat uživatele, což je docela slabina dle mého názoru. Klient běžící na pozadí s častou aktualizací také slušně zatěžuje baterii, což je třeba mít na paměti. Jednotlivé tweety lze rozkliknout a navštívit tak například odkazovanou webovou adresu. Odkaz spouští s nativní Nokia browserem, který je sice velmi povedený, ale ne pokud jste na GPRS připojení, kde je tento prohlížeč velmi pomalý.

Nokia E75 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>
Líbil se článek? Dej o něm vědět ostatním:
  • Digg
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Google Bookmarks

Komentáře Nokia E75

One comment for “Twitter klient pro Nokia e75”

  1. […] zprávy. Pokud vám tento klient nebude vyhovovat, můžete vyzkoušet Tweets60, o němž jsem psal dříve. Chceš koupit symbianovou Nokii za dobrou cenu? Sleduj novinky o E75 přes […]

    Posted by Tweeter Mobile – Twitter klient pro E75 | Nokia e75 | Prosinec 21, 2009, 8.16

Komentuj článek

Nokia E75 blog doporučuje

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ Jan Werich